Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonkach

Porozumienie nr 5/XII/BRT/2021 z dnia 26.07.2021 r. o wsparcie realizacji zadania publicznego realizowanego w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE”

Porozumienie nr 5/XII/BRT/2021 z dnia 26.07.2021 r. o wsparcie realizacji zadania publicznego realizowanego w ramach  Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE”

Projekt Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach pn. „Przemoc - bądź świadomy nie zielony – edycja II”  przygotowany w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE” - edycja 2021 uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Projekt pod nazwą „Przemoc - bądź świadomy nie zielony – edycja II”, na który uzyskano z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej dotację 33 200,00 zł zakłada szereg działań związanych z profilaktyką, skierowanych do rodziców, seniorów, całych rodzin a także społeczności lokalnej i pracowników służb działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Celem projektu jest między innymi wzrost świadomości społeczności lokalnej na temat szkodliwości zjawiska przemocy w rodzinie, promowanie prawidłowych metod wychowawczych bez użycia przemocy oraz wzmocnienie współpracy między instytucjami, a tym samym zmniejszenie zjawiska przemocy w rodzinie.  Aby skutecznie pomagać nade wszystko należy zapobiegać przemocy.

 

Flaga i godło Polski

Zadanie finansowane ze środków budżetu Państwa.

Dotacja jest przeznaczona na dofinansowanie Projektu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach pn. „Przemoc - bądź świadomy nie zielony – edycja II”  przygotowanego w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE” - edycja 2021, który uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Wartość dofinansowania wynosi:  33 200,00

Całkowity koszt zadania wynosi: 48 200,00 zł

ZAŁĄCZNIKI:

  • plakat
    Utworzono dnia 27.01.2022, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Biuletyn Informacji Publicznej


ePUAP


baner eska razem przeciw depresji


empatia


nierozerwalniDziecięcy telefon zaufania 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny