Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zielonkach

Porozumienie nr 4/XII/BRT/2022 z dnia 29.06.2022 r. o wsparcie realizacji zadania publicznego realizowanego w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE”

Porozumienie nr 4/XII/BRT/2022 z dnia 29.06.2022 r. o wsparcie realizacji zadania publicznego realizowanego w ramach  Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE”

Flaga i godło Polski

Projekt Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach pn. „Pod dobrymi skrzydłami”  przygotowany w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE” - edycja 2022 uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Projekt pod nazwą „Pod dobrymi skrzydłami”, na który uzyskano z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej dotację 62 000 zł zakłada szereg działań związanych z profilaktyką, skierowanych do rodziców, dzieci, całych rodzin, osób niepełnosprawnych a także społeczności lokalnej i pracowników służb działających w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Celem projektu jest między innymi wzrost świadomości społeczności lokalnej na temat szkodliwości zjawiska przemocy w rodzinie, promowanie prawidłowych metod wychowawczych bez użycia przemocy oraz wzmocnienie współpracy między instytucjami, a tym samym zmniejszenie zjawiska przemocy w rodzinie.  Aby skutecznie pomagać nade wszystko należy zapobiegać przemocy.

Zadanie finansowane ze środków budżetu Państwa.

Dotacja jest przeznaczona na dofinansowanie Projektu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonkach pn. „Pod dobrymi skrzydłami”  przygotowanego w ramach Programu Osłonowego „WSPIERANIE JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO W TWORZENIU SYSTEMU PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE” - edycja 2022, który uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Wartość dofinansowania wynosi:  62 000,00

Całkowity koszt zadania wynosi: 81 000,00 zł

 

Biuletyn Informacji Publicznej


ePUAP


baner eska razem przeciw depresji


empatia


nierozerwalniDziecięcy telefon zaufania 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny